Hallituksen jäsenet

 

Puheenjohtaja

Toimitusjohtaja, Johtava työterveyslääkäri Anu Pekki
Finla Työterveys Oy
Satakunnankatu 18 B, 33210 TAMPERE
e-mail: anu.pekki@finla.fi

 

Muut hallituksen jäsenet

 

Toimitusjohtaja Jan-Erik Hagfors
Härmämedi Oy

Vaasantie 22, 62375 YLIHÄRMÄ
e-mail: jan-erik.hagfors@harmankuntokeskus.fi

 

Johtava työterveyslääkäri Minna Karpansalo
Kuopion Työterveys ry
Koljonniemenkatu 2 3. krs, 70100 KUOPIO
e-mail: minna.karpansalo@kuopiontyoterveysry.fi

 

Toimitusjohtaja, johtava työterveyslääkäri Katri Tiitola
Kotkan Työterveys Oy
Ruukinkatu 5, 48100 KOTKA
e-mail: katri.tiitola@kotkantyoterveys.fi

 

Toimitusjohtaja, johtava työterveyshoitaja Aira Ylä-Outinen
Lappeenrannan Työterveys ry
Puhakankatu 9-11 B, 53600 LAPPEENRANTA
e-mail: aira.yla-outinen@lprtyoterveys.fi

 

Johtava työterveyshoitaja Maarit Leskinen
Savonlinnan Seudun Työterveys ry
Schaumanintie 1, 57100 SAVONLINNA
e-mail: maarit.leskinen@ssttr.fi

 

Vastaava työterveyshoitaja Pauliina Uusimäki
Promedi Oy
Himalajankatu 9, 65100 VAASA
e-mail: pauliina.uusimaki@promedi.fi

 

Johtava palvelupäällikkö Riikka Matilainen
Finla Työterveys Oy
Satakunnankatu 18 B, 33210 TAMPERE
e-mail: riikka.matilainen@finla.fi