Hallituksen jäsenet

 

Puheenjohtaja

Toimitusjohtaja, Johtava työterveyslääkäri Anu Pekki
Finla Työterveys Oy
Satakunnankatu 18 B, 33210 TAMPERE
e-mail: anu.pekki@finla.fi

 

Muut hallituksen jäsenet

 

Toimitusjohtaja Jan-Erik Hagfors
Härmämedi Oy
Vaasantie 22, 62375 YLIHÄRMÄ
e-mail: jan-erik.hagfors@harmamedi.fi

 

Johtava työterveyslääkäri Minna Karpansalo
Kuopion Työterveys ry
Koljonniemenkatu 2 3. krs, 70100 KUOPIO
e-mail: minna.karpansalo@kuopiontyoterveysry.fi

 

Johtava työterveyshoitaja Maarit Leskinen
Savonlinnan Seudun Työterveys ry
Schaumanintie 1, 57100 SAVONLINNA
e-mail: maarit.leskinen@ssttr.fi

 

Palvelu- ja asiakkuusjohtaja Riikka Matilainen
Finla Työterveys Oy
Satakunnankatu 18 B, 33210 TAMPERE
e-mail: riikka.matilainen@finla.fi

 

Johtava lääkäri Mika Pirinen
Imatran Työterveys ry
Einonkatu 6, 55100 IMATRA
e-mail: mika.pirinen@imatrantyoterveys.fi

 

Toimitusjohtaja Tiina Tolvanen
PK Terveys
Voimatie 2, 80100 JOENSUU
e-mail: tiina.tolvanen@sok.fi